Yhteystiedot

Aarsleff Oy

Alhonniituntie 6
01900 Nurmijärvi

+358 9 290 2280

aarsleff@aarsleff.fi

Luotettava Kumppani – tilaajavastuu.fi

Y-tunnus 0887267-1

Laskutus

Verkkolaskuosoite: 003708872671
Operaattoritunnus: 003723327487
Välittäjä: Apix Messaging Oy

Huomioittehan, että mikäli käytössänne on jokin seuraavista operaattoreista verkkolaskun lähettämiseen: Danske Bank Oyj, Handelsbanken, Paikallisosuuspankit tai Säästöpankit, tulee teidän käyttää Apixin verkkolaskuosoitteenamme seuraavaa osoitetta: verkkolaskuosoite: 003723327487 ja operaattoritunnus: DABAFIHH.

Yhteyshenkilöt

Kari Mäkinen
Toimitusjohtaja
(+358) 40 539 0886
kari.makinen@aarsleff.fi

Suvi Börman
Projektipäällikkö Infra/Teollisuus
(+358) 400 381 083
suvi.borman@aarsleff.fi

Eric Tillander
Myyntipäällikkö Infra/Teollisuus
(+358) 400 375 157
eric.tillander@aarsleff.fi

Pete Karjalainen
Työpäällikkö Infra/Teollisuus
(+358) 40 352 0804
pete.karjalainen@aarsleff.fi

Jari Hellgren
Projektipäällikkö/ Myynti Kiinteistöt
(+358) 40 521 2030
jari.hellgren@aarsleff.fi

Teemu Helminen
Projektipäällikkö/ Myynti Kiinteistöt
(+358) 40 824 5889
teemu.helminen@aarsleff.fi

Suvi Hietala
Toimistopäällikkö
(+358)40 356 7667
suvi.hietala@aarsleff.fi

Pirjo Yli-Juuti
Talouspäällikkö
(+358) 40 836 8078
pirjo.yli-juuti@aarsleff.fi

Ota yhteyttä ja kysy lisää

  • Kirjoita nimesi
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.